Öztek Yazılım

Gelişen yazılım teknolojisinin müşteri odaklı yapılandırılmalarında Öztek yazılım sürekli gelişen altyapısıyla ,kurumsal ve bireysel çözümler üretmekte ve 2002 den bu yana müşterilerine en uygun çözümlerini üretmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli yapılanmalarımız ve ar-ge çalışmalarımız sürmektedir.

SS7 PROTOKOL ÇÖZÜMLERİ

GSM operatorler arası ya da GSM operatörlerinin iç ağ yapılarında kullanılan uluslar arası standart iletişim protokolüdür.GSM üzerinden gelen SMS,MMS,flaşh mesaj,wap mesaj ve çağrıların düzenli olarak operatör-müşteri aktarımında kullanılan SS7 protokolü sinyalleşme mantığıyla çalışır ve son kullanıcı ile operatör arasında durum kontrol bilgilerini taşır.Bu hizmetimiz sunucu yazılımıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

SMPP PROTOKOLLERİ

Short message peertopeer olarak olarak adlandırılan SMPP gönderici ile alıc arasındaki kısa mesaj iletimini sağlayan uluslar arası bir protokoldür.Standartlar arasında “bir mesajı tek kullanıcıya iletmek” ,” bir mesajı birden çok kullanıcıya aynı anda iletmek”,aktarım raporlarının anlık alımı mevcuttur.Bu hizmetimiz sunucu ve istemci olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşteriye Özel Web Çözümleri

Müşteri odaklı web yazılımı ve tasarımı istekler doğrultusunda farklı uygulamalarla etkileşim yapılabilir.

Voip Çözümleri

Açılım "Voice over Internet Protocol olan voip , internet olan herhangi bir yerden operatöre bağlı kalmadan müşterilerinize ya da diğer operatöre çağrı yapmanıza olanak sağlayan protokoldür. Çağrı ve manuel arama hizmetlerinin yanı sıra onbinlerce müşterimize aynı anda sesli mesaj ve sesli anket tabi tutulabilir.Sloganınızı yayabilir , ürününüzü tanıtabilirsiniz.

T38 Çözümleri

T-38 internet bağlantısı ya da yerel ağ bağlantısı vasıtasıyla G711 protokolü üzerinden fax verilerinin aktarımına yarayan uluslar arası protokoldür. Müşterilerinizden gelen fax bilgilerini kağıt veya toner gibi ekstradan giderler olmadan dijital olarak elde etmenize yarar. Fax gönderimi ya da alımından daha ziyade onbinlerce müşterinize ürününüzü fax yoluyla tanıtabilir bayilerinize aynı anda kritik bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Voip-Sip Operatör Kontrol Hizmetleri

Voip vasıtasıyla çağrı merkezi ya a çağrı kontrol merkezi istatistiki yönetimi için ,çağrı operatörlerinin kullanımı,çalışma ,mesai,giriş-çıkış ,müşteri memnuniyeti ve şikayet için genel yönetim kontrol panelidir. Operatörlerin nekadar çalıştığını ya da ne gibi sorunlarla karşılaştığını istatistiki olarak yönetim ya da insan kaynakları tarafından izlenebilmesinin ve denetlenebilmesinde olanak sağlar.

Kurumsal Web Otomasyonları

Kurum ya da kuruluşa özel olarak işlevi standart olmayan farklı kaynaklara bağlı olabilecek ya da hesaplamaları içeren çok fonksiyonlu web uygulamalarıdır.

Network ve Cafe Kontrol Hizmetleri

Network üzerinde bağlı bulunan bilgisayar ya da benzer cihazların işlevsel fonksiyonlarını montrol altına alınması ,donanımın kontrolü,cafe ve ya benzeri network ortamlarının farklı cihazlarla etkileşimi (kiosk,nano,sensör,vb.cihazlar).

OCR Yapay Kelime Okuma Sistemleri

Dijital olarak herhangi bir doküman ,belge,kelime ya da okunması gereken bilginin OCR(optik karakter tanıma)vasıtasıyla en uygun şekilde kullanıma uygun hale gelmesidir.

PKDS sistemleri

Personel devam kontrol sistemleri olarak adlandırılan ve personelin giriş-çıkış,mesai bilgilerini optik ya da manyetik okuma yöntemleri ile yönetime sunan çok fonksiyonlu donanım tabanlı kontrol sistemidir.

Öğrenci Kontrol ve Yoklama Sistemleri

PKDS vasıtasıyla öğrencinin giriş-çıkış ,devam durumunu hem yönetime hem veliye interaktif yollarla bilgilendiren sistemdir.

Wordpress Hizmetleri ve Çözüm Ortaklığı

İnternet üzerinde kabul görmüş blog uygulaması olan wordpress ile müşterilerimizin kişisel web sitelerinin desteğinin sağlıyoruz.

Kişisel, Kurumsal web Yapılanma ve Hosting Hizmetleri

Kişisel ya da kurumsal web sitenizin Öztek Yazılım sunucuları altında güçlü internet bağlantımızla sizlerin hizmetine sunmaktayız.