Öztek yazılım
ÖZTEKNET İNTERNET HİZMETLERİ Cazip Fiyatlar Kota vs Yok Taahütsüz İnternet
Hemen Üye Olun

ÖZTEK İNTERNET HİZMETLERİ

img
img
img
img
img
img
img
img

ÖZTEK NET Düzce'nin İlk yerel internet firmasıdır.

Öztek Net Düzce merkez ve çevresinde Wifi internet hizmeti vermektedir. wifi dağıtım hatları ve kalitesini her gün artıran Öztek internet , Kullanıcılarına kaliteli ve en uygyun fiyatlı interneti en iyi koşullar ile sunmayı hedef edinmiştir.

öztek internet hizmetleri ve haberleşme

    Öztek internet teknik altyapılar dışında diğer internet sağlayacıların kullanıcılarına yüklediği kullanım dışı tüm harcamaları

    cezaları, faizleri kullanıcılarından muaf tutar. Özteknet kullanıcıları sadace kullandıkları internet için ücret öderler, ön ödemeli sistem olduğundan kullanacağınız ay ödeme yapar ve interneti kullanırsınız. İnterneti kullanmayacağınız ay ödeme yapmazsınız ve ek bir ücrette ödemezsiniz.
  • ► Ekonomik Taahütsüz Tarifeleri vardır.
  • ► Faiz , Gecikme bedeli yoktur.
  • ► Açma Kapama Parası,gecikme cezası ödemezsiniz.
  • ► İnternete ihtiyacınız olmadığında ödeme yapmazsınız...
  • ► Tekrar İnternete ihtiyacınız olduğunda internetinizi açmak için sadece normal kullandığınız dönem bedelini ödemeniz yeterlidir...
ÖztekNet diğer internet sağlayıcılarından %60 daha avantajlıdır. Ev telefonuna gerek duymaz. Belli bir taahhüt istemez. İstediğiniz zaman ödeme yaparak internete girebilirsiniz, kullanmadığınız aylarda ödeme yapmanıza gerek yoktur.Ayrıca açma kapama işlemi yapmanıza gerek yoktur.