Öztek yazılım
ÖZTEK TOPLU SMS GELİŞMİŞ APİ VE YAZILIM BTK STH LİSANSLI
Hemen Üye Olun

ÖZTEK ARAÇ TAKİP

araç takip
Araç Takip sistemis
img
img

ÖZTEK ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ NEDİR ? Araç takip sistemi, bir gps verici ve bu vericinin gönderdiği veriyi yorumlayan bir program aracılığı ile oluşturulan arayüz ile kullanıcıların yani sizlerin ihtiyaçlarına göre bu verilerin anlaşılır hale getirilmesinden meydana gelir. Yani araç takip sisteminde Üç ana unsur vardır ;

Takip Cihazı

Sinyal alıcı cihaz(Sunucu / Operatör)

Takip yazılımı / kullanıcı arayüzü

öztek toplu sms
Şöförlerinizi sürekli takip ettiğiniz için aracı kullanan kişiler aşırı hız, farklı rota gibi rsik artırıcı eylemlerden uzak durarak daha güvenli araç kullanacaklardır, Yine olucaşak kazalar daha hızlı haberdar olarak , yada ek modulller yardımıyla aracı durdurarak olumsuzluklara daha hızlı tepki verebileceksiniz.
Şöförlerinizi sürekli takip ettiğiniz için aracı kullanan kişiler aracı daha dikkatli olacağından aracınız aşırı hız, yüksek hararet,vb olumsuzluklardan daha az etkilenirken dönemsel bakımları daha düzneli kotrol edebileceksiniz... araclarınızn kullanım ömrü uzayacak , bakım ve onarım maliyetleri azalacaktır.
Araçlarınız aşır hız ,hararet gibi olumsuzluklardan daha az etkilenceğinden, gereksiz yakıt artışlarını engellemiş olacaksınız. yine güzargah seçimlerinde elinizde net bilgiler olacağında , yakıt / yol oranını en az maliyetle hesaplayabileceksiniz.
Araçlarınızın ne zaman durduğunu , ne zaman hreket ettiğini bildiğinizden zaman hesaplamalarınız daha net olacak ve zaman tasarrufunu istediğinizi gibi ayarlayabileceksiniz.
sms bilgilendirmeleri, cihaz sökme uyarıları, kullanım alanı uyarıları , arac start stop özellikleri sayesinde araçlarınız tam kontrolünüzde ve Çalınma ve izinsiz kullanaıma karşı daha güvenli şekilde kullanılacaktır.
Yönetim Etkinliğiniz edindiğiniz net bilgiler ile artacağından, daha tutarlı hesaplamalar ile hem müşteri memnuniyetinizi artırırken daha net ve doğru maliyetlendirme hesapları yaparak risklerinizi azaltmış olursunuz.

Çağrı Merkezimizi arayıp Kullanıcı adı ve şifrenizi alıp , araç takip sistemini aracınıza takıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Araç Kimotresini sisteme Doğru olarak giriniz.

Şoför bilgisini Sisteme Doğru olarak giriniz...

Bakıma kalan kilometre bilgisini Sisteme Doğru olarak giriniz...

Ortalama Yakıt bilgisini sisteme Doğru olarak giriniz....

Tüm raporlarınız, aktif olacaktır, sistem tüm hesaplamaları yaparak size bakım uyarıları, yakıt masraflarını doğru olarak verecektir. Km bilgisinde %1'lik bir oynama olabilir.